IKO POLISH OPEN CUP

IKO POLISH OPEN CUP

Spółka Rotomat w roku 2022 obchodzi 30 lecie działalności i obecności na polskich drogach. W ramach społecznej odpowiedzialność biznesu w swoich działaniach uwzględnia szeroko rozumiane interesy społeczne. Od wielu lat inwestujemy w zasoby ludzkie, relacje z otoczeniem firmy i informujemy o tych działaniach. Mamy nadzieję, że przyczynią się one do wzrostu konkurencyjności Rotomat sp.z o.o. i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego. Od wielu lat nie tylko dofinansowujemy aktywności fizyczne naszych pracowników ale również wykazujemy solidarność i konstruktywną współpracę  zgodnie z fundamentalną dla świata sportu zasadą fair play.

Efektem tej działalności jest nasze kolejne uczestnictwo i sponsoring realizacji III edycji IKO POLISH OPEN CUP.

Wraz z Agnieszką i Sylwestrem Sypień mamy zaszczyt zaprosić na kolejną edycję IKO POLISH OPEN CUP organizowaną przez Ichiban Sypien dojo. Zawody cieszą się coraz większym prestiżem. Gwarantujemy dobrze zorganizowaną imprezę na wysokim poziomie. Pamietajmy że najlepszym treningiem dla zawodników są starty na zawodach. Dlatego nie może Was tam zabraknąć. W ramach turnieju który odbędzie się 29 stycznia w Kątach Wrocławskich zobaczyć będzie można kilkuset zawodników z kilkunastu klubów karate z Polski i Europy.

 

Agnieszka Sypień V Dan- Trener Klasy II Karate –  utytułowana polska zawodniczka karate kyokushin, 3 krotna mistrzyni Świata, 14 krotna mistrzyni Europy, mistrzyni obu Ameryk, zdobywczyni pucharu Europy, Rosji i Polski, wielokrotna mistrzyni Polski.

Sylwester Sypień IV dan Trener Klasy I Karate, trener Kadry Narodowej Karate Kyokushin IKO , wielokrotny mistrz Europy, obu Ameryk, Polski, mistrz świata kategorii masters.

OSU !  

 Sprawdź więcej informacji na stronach organizatorów: