II edycja ICHIBAN CUP

II edycja ICHIBAN CUP

Pandemia to  solidarność i rozwiązywanie problemów branż dotkniętych skutkami wprowadzonych obostrzeń. Spółka Rotomat, w ramach społecznej odpowiedzialność biznesu w swoich działaniach uwzględnia szeroko rozumiane interesy społeczne. Od wielu lat inwestujemy w zasoby ludzkie, relacje z otoczeniem firmy i informujemy o tych działaniach. Mamy nadzieję, że przyczynią się one do wzrostu konkurencyjności Rotomat sp.z o.o. i kształtowania warunków dla zrównoważonego rozwoju społecznego.

Od wielu lat nie tylko dofinansowujemy aktywności fizyczne naszych pracowników ale również wykazujemy solidarność i konstruktywną współpracę  zgodnie z fundamentalną dla świata sportu zasadą fair play.

Efektem tej działalności jest nasze uczestnictwo i sponsoring realizacji II edycji ICHIBAN CUP organizowanych przez Wrocławski Klub Karate, prowadzonego przez jednych z najlepszych polskich sportowców Agnieszkę i Sylwestra Sypień.

Agnieszka Sypień V Dan- Trener Klasy II Karate –  utytułowana polska zawodniczka karate kyokushin, 3 krotna mistrzyni Świata, 14 krotna mistrzyni Europy, mistrzyni obu Ameryk, zdobywczyni pucharu Europy, Rosji i Polski, wielokrotna mistrzyni Polski.

Sylwester Sypień IV dan Trener Klasy I Karate, trener Kadry Narodowej Karate Kyokushin IKO , wielokrotny mistrz Europy, obu Ameryk, Polski, mistrz świata kategorii masters.

W ramach turnieju który odbędzie się 28 lutego w Kątach Wrocławskich zobaczyć będzie można kilkuset zawodników z kilkunastu klubów karate w Polsce.

OSU !